آيا شرکت هوشمند سامانه هميان را مي شناسيد ؟

معرفي شرکت هوشمند سامانه هميان

آنچه ما به دنبالش هستیم

استراتژی کلان شرکت

اين شرکت از آغاز تأسيس بر آن بوده است که با نگاهي متفاوت سه استراتژی اصلي ذیل را دنبال کند.

 • مشارکت در تولید با شرکت های معتبر

  حمایت از تولیدکننده داخلی

   

  برای یک شرکت، منافع مالی همکاری در شاخه‌های متعدد مبهم نیست. به عبارت ساده‌تر، آن‌طور که تحقیق من نشان می‌دهد، هر چقدر شاخه‌های بیشتری برای همراه کردن مشتریان درگیر باشند، درآمد متوسط سالانه‌ای که این مشتریان ایجاد می‌کنند، بیشتر خواهد بود. این تا حدی به این دلیل است که کار مشارکتی با تخصص‌های متعدد، چندان به رقابت بر مبنای قیمت ربطی ندارد. این در حالی است که مشتریان کاری را که به یک تخصص واحد نیاز داشته باشد مثل کالایی می‌دانند که باید با کمترین قیمت آن را بخرند، آنها می‌دانند کاری که نیاز به چندین تخصص داشته باشد، پیچیده و سخت‌ است. هنگامی که گروه‌های بیشتری به یک مشتری خدمت می‌کنند، شرکت می‌تواند مبلغ بالاتری را به عنوان صورت حساب ارائه دهد و به طور متوسط، هر گروه پول بیشتری بدست آورد. پس گروه‌ها می‌توانند برای ایجاد ارزش اضافی، با یکدیگر همکاری کنند.

 • مدیریت پروژه با ارائه مدل کسب و کار نوین

  حمایت از تولیدکننده داخلی

   

  همراه با تولد هر سازمانی، مدل کسب‏وکار آن نیز متولد می شود و این امر نشان‏دهنده ضرورت توجه به طراحی آگاهانه مدل‏ های کسب‏ و کار دارد که کاربرد بسیاری در علوم سازمانی داشته باشد. استراتژیست‌ها باید بدانند که مدل کسب‏وکار یک سازمان چیست تا بتوانند چالش سازمان در تعامل با محیط را درک کرده و برای گذر از آن استراتژی مناسب را فرموله نمایند. افراد کارآفرین باید خود را به ابزار ترسیم و طراحی مدل کسب‏وکار مجهز نمایند تا بتوانند تراوشات ذهنی خود را در قالبی درآمدزا قرار دهند تا بتوانند سرمایه‌گذاران را قانع نمایند و نوآوری‌های خود را به سرانجام برسانند. در صورتی که نوآوری‌های فناورانه، پروژه‌های ارائه محصول جدید به بازارهای فعلی و نیز ارائه محصولات فعلی به بازارهای جدید با طراحی مدل کسب‏وکار مناسب همراه نشوند، همگی به شکست خواهند انجامید.


   

 • حمایت از تولیدکننده داخلی

  حمایت از تولیدکننده داخلی

   

  اعمال تحریم های اقتصادی در سال های اخیر این موضوع را بیش از گذشته ضروری کرده است که باید بیش از گذشته به تولید داخل توجه شود؛ چرا که با توسعه صنایع بومی می توان به راحتی بخش قابل توجهی از نیازهای اساسی مردم به کالاهای مختلف را در داخل کشور برطرف کرد.

  این موضوع علاوه بر بی نیازی به کشورهای غربی مزایای فراوانی را نیز برای اقتصاد کشور به همراه دارد. بیکاری یکی از دغدغه های اصلی اقتصاد ایران در سال های اخیر بوده است و این در حالی است که صنایع کشور پتانسیل ایجاد اشتغال پایدار به صورت گسترده دارند. در صورت حمایت از تولید داخل می توان امیدوار بود که با برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نرخ بیکاری کاهش یابد و مشکل بیکاری در اقتصاد ایران برطرف شود.

  شرکت هوشمند سامانه همیان به منظور تحقق حمایت از تولید کننده داخلی ، از همان ابتدای شروع فعالیتهای خود ، تمامی محصولات و پروژه های در دست اقدام خود را از طریق تولیدکنندگان داخلی فراهم و در رسیدن به اهداف مورد نظر گام برداشته است .

   

 • 0
  محصولات و دارایی های نامشهود
 • 0
  پروژه و طرح های در دست اقدام
 • 0
  شرکای تجاری قابل اتکاء

 

پروژه پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی

 در راستای ارائه خدمات نوین پرداخت الکترونیکی و رفع چالش پرداخت های خرد برای شهروندان و برخورداری آنها از حداکثر مزایای در نظر گرفته شده در طرح بر آن شدیم تا دستگاه های پرداخت الکترونیکی کرایه را با بهترین شرایط و بصورت رایگان در اختیار رانندگان تاکسی قرار دهیم و با هماهنگی سازمان تاکسیرانی آنها را ملزم و موظف به بهره برداری از دستگاه ها نماییم تا از این طریق و از این پس ، شهروندان بتوانند کرایه تاکسی خود را بصورت الکترونیکی پرداخت نمایند و در صورت خرابی دستگاه و یا تخلف راننده در عدم استفاده از دستگاه ، مسافر در صورت نداشتن پول خرد مجاز به عدم پرداخت کرایه باشد.

این شرکت افتخار دارد همزمان با آغاز جشن دهه فجر انقلاب اسلامی در سال 1394 پروژه پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی را در کلانشهر کرج بصورت پایلوت آغاز و بزودی در کلانشهرهای تهران و قرچک نیز پروژه مذکور را اجرایی نماید . 

 

 

 

پروژه پارکومتر هوشمند

حمایت از تولیدکننده داخلی

 یکی از چالشهای اساسی شهروندان در کلانشهرها کمبود فضای پارک خودرو در حاشیه خیابان ها می باشد.

شرکت هوشمند سامانه همیان درپروژه پارکومتر هوشمند تمام تلاش خود را به منظور آسودگی خاطر شهروندان و توزیع عادلانه فضای پارک حاشیه خیابان ها نموده است به گونه ای که شهروندان می توانند خودروی خود را به مدت 30 دقیقه بصورت رایگان در هر یک از محل پارک های خالی پارک نموده و پس از آن در صورتی که قصد ترک محل را نداشته باشند می بایست هزینه اجاره موقت محل پارک خودروی خود را بر حسب زمان پارک خودرو پرداخت نماید.


 

طرح تجهیز رایگان اصناف به صندوق های مکانیزه فروش

اتاق اصناف ایران به منظور عملیاتی نمودن برنامه های دولت و در راستای حمایت از اصناف کشور، با نظارت بر تمامی فازهای اجرایی طرح ، قصد دارد تا با تجهیز رایگان واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه فروش ، بستر لازم جهت اجرای قوانین مرتبط با مالیات های مستقیم و ارزش افزوده اصناف را مهیا کرده و با حمایت از اصناف و مردم زمینه ها و زیر ساختهای لازم برای پرداخت عادلانه مالیات ، شفاف سازی و درنتیجه تحقق درآمد پایدار دولت در اداره بهینه کشور را فراهم نماید.

شرکت هوشمند سامانه همیان افتخار دارد با تهیه و نصب نرم افزاری جامع و بی نظیر بر روی صندوق های مکانیزه فروش ، اتاق اصناف ایران را در اجرای موفق این طرح یاری رسانده و خدمتی نوین را در حوزه فناوری اطلاعات به اصناف ارائه نماید .

 

پروژه شبکه کشوری تقسیط بدون ربا همیان


شبکه وفاداری ، تخفیف و تقسیط همیان با استفاده از زیر ساخت های به روز توسط کارشناسان متخصص به منظور ایجاد یک بستر متمرکز ، این توانایی ها را برای اعضاء ایجاد کرده است تا آن ها بتوانند به راحتی معتبرترین و قابل اعتماد ترین ارائه کنندگان کالا و خدمات را شناسایی کنند و خریدی مطمئن و هوشمندانه داشته باشند . در ضمن اعضاء میتوانند از جوایز نقدی (تخفیف) در هنگام خرید بهره مند شوند .

استفاده از این شبکه رفاه و آسایش و قدرت خرید را برای اعضاء به ارمغان می آورد .

 

شبکه سراسری حضور و غیاب روکال

مدیریت تردد پرسنل بدون نیاز به خرید سخت افزار با قابلیت های:

ثبت تردد پرسنل

درخواست مرخصی و ماموریت

ثبت مکان ماموریت

گزارشات مدیریتی و آماری

+98(021)22551462
info@hamyaan.ir
تهران – خیابان پاسداران - خیابان اسلامی نبش فلاح زاده - پلاک 53 - طبقه چهارم